Lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz

Lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz

W 2004 roku dr Paweł Szuba-Paszkiewicz ukończył z wyróżnieniem Wydział Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Już jako student zaczął zdobywać doświadczenie zawodowe w gabinecie stomatologicznym prowadzonym przez rodziców, co pozwoliło mu zdobyć bezcenną praktyczną wiedzę i umiejętności. Omawiane umiejętności okazały się niezbędne i niezwykle motywujące w radzeniu sobie z trudnymi przypadkami klinicznymi. Od 2002 roku dr Paszkiewicz uczestniczył w wielu profesjonalnych kursach, konferencjach i sympozjach, których tematyka odnosiła się do najnowszych trendów w endodoncji, protetyce i stomatologii cyfrowej. W zakresie rozwoju zawodowego jego umiejętności rozwijał również we współpracy z prestiżowymi klinikami stomatologicznymi we Wrocławiu.

Obecnie Paweł Szuba-Paszkiewicz z pasją i precyzją przeprowadza zabiegi skomplikowanych zabiegów medycznych z zakresu protetyki CAD/CAM, rehabilitacji pełnej jamy ustnej oraz małoinwazyjnej stomatologii estetycznej. KOL dla Carestream Dental, DMG, Harvard Dental, Lasotronix, Amann Girr-bach, 3D Medical Systems, Cerkamed, Tokuyama Dental. We współpracy z OrangeDental i Cerkamed prowadzi badania nad zastosowaniem fotoaktywnej dezynfekcji (PAD) w leczeniu przyzębia / choroby okołowierzchołkowe. Obecnie jego zainteresowania zawodowe skupiają się na protetyce cyfrowej. Zaproponował i wdrożył własną innowacyjną procedurę retrakcji tkanek podczas cyfrowych zabiegów protetycznych (DiaC-Traction – Diatherm-Guided Chemo-Mechanical Retraction), Endo-Resto SIn-gle Visit Chairside Restoring Workflow, a także innowacyjny, szybki i złożony Smile Protokół projektowania i dostarczania (SDDP).

Wiodący członek Dental Masters Group. Członek zarządu IDDA (International Digital Dental Academy) Członek zarządu Restoring Excellence Academy (RIPE) Członek stowarzyszony PASE (Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej) Poza pracą zapalony snowboardzista i gitarzysta.