Partnerzy

Oral-B®  to światowy lider na rynku szczoteczek do zębów, wartym ponad 5 mld dolarów. Produkty marki należącej do firmy Procter & Gamble obejmują manualne i elektryczne szczoteczki do zębów dla dzieci i dorosłych, irygatory do płukania jamy ustnej i produkty do czyszczenia przestrzeni między zębowych, w tym nici dentystyczne. Szczoteczki Oral-B są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne.

Philips Sonicare to ponad 20 lat doświadczenia w zaawansowanej technologii sonicznej. Rezultaty technologii sonicznej Philips Sonicare są potwierdzone w badaniach klinicznych, a rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów. Philips Sonicare, to szczoteczka soniczna rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne.

Marrodent A Henry Schein Company to ponad 30 lat doświadczenia na rynku stomatologicznym i protetycznym. Firma oferuje produkty umożliwiające kompleksowe wyposażenie gabinetów stomatologicznych i pracowni protetycznych w sprzęt oraz materiały.  Współpracuje z najlepszymi światowymi markami, a dla wielu jest wyłącznym polskim dystrybutorem. Stawia na nieustanny rozwój, co skutkuje regularnym wprowadzaniem nowych propozycji oraz innowacyjnych rozwiązań, a wszystko po to by wciąż udoskonalać jakość usług oferowanych klientom. Marrodent dysponuje gronem kilkudziesięciu konsultantów handlowych i specjalistów w terenie. Posiada największe w Polsce centrum dystrybucyjne w branży stomatologicznej dla rynku Europy Środkowo -Wschodniej,  obecnie znajduje się w nim ponad 60 tys. pozycji. Marrodent zapewnia również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu stomatologicznego. Działy w firmie: stomatologia, protetyka, sprzęt, stomatologia cyfrowa, chirurgia, ortodoncja, centrum frezowania, serwis sprzętu, szkolenia. ​​

Dentsply Sirona jest największym światowym wytwórcą profesjonalnych produktów i technologii stomatologicznych ze 130-letnią historią wprowadzania innowacji i świadczenia usług w sektorze stomatologicznym i dla pacjentów na całym świecie. Dentsply Sirona opracowuje, wytwarza i wprowadza na rynek kompleksowe rozwiązania, w tym produkty wspierające zdrowie i higienę zębów i jamy ustnej, a także inne wyroby medyczne i materiały eksploatacyjne w ramach silnego portfolio marek światowej klasy. Produkty firmy Dentsply Sirona to skuteczne rozwiązania o wysokiej jakości, których zadaniem jest rozwój opieki nad pacjentem oraz lepsze, bezpieczniejsze i szybsze leczenie stomatologiczne.

Kol-Dental od 1994 roku zajmuje czołowe miejsce w sektorze dystrybucji materiałów i sprzętu stomatologicznego. W 2013 roku jako wieloletni dystrybutor sprzętu PLANMECA, dołączył do Grupy Plandent Division – Europejskiego Lidera w branży stomatologicznej, powiększając znacząco gamę oferowanych produktów. Oferuje ponad 30 000 produktów w zakresie: sprzęt i narzędzia stomatologiczne, wypełnienia, endodoncja, protetyka, leki, profilaktyka, polerowanie, akcesoria, higiena, narzędzia, wiertła, implanty, ortodoncja.

Align Technology zajmuje się projektowaniem i produkcją nakładek Invisalign – najbardziej zaawansowanego narzędzia w leczeniu wad zgryzu, skanerów wewnątrzustnych iTero oraz oprogramowania CAD/CAM exocad. Technologie te pozwalają na ulepszenie procesów ortodontycznych i odtwórczych, poprawiając wyniki leczenie pacjentów i efektywność praktyki dla ponad 200 000 lekarzy. Są również kluczowe w dotarciu do 500 milionów pacjentów na świecie. Do tej pory firma Align Technology umożliwiła lekarzom zastosowanie leczenia systemem Invisalign u ponad 10.2 mln pacjentów. Więcej informacji na www.aligntech.com.

To wydarzenie, które w swojej formule łączy targi oraz konferencje i szkolenia dedykowane branży stomatologii i medycyny estetycznej. Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej w odbywają się co rok w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo. WDMS to jedno z największych w Polsce tego typu wydarzeń integrujących środowisko stomatologii i medycyny estetycznej, realizowane w formule Wielkiego Branżowego Show.

 

Sponsorzy

Global D jest francuską firmą specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu medycznego stosowanego w chirurgii szczękowej, ortodoncji oraz implantologii. Nasza praca jest naszą pasją, a dbałość o bliskie relacje z naszymi klientami jest nieodzownym i fascynującym jej elementem. Poza projektowaniem specjalistycznych produktów opartych o wiedzę najlepszych klinicystów z dziedziny chirurgii szczękowej, wspieramy naszych użytkowników w ich rozwoju naukowym, by jeszcze bardziej udoskonalić ich profesję. Staramy się tworzyć płaszczyznę do dyskusji i wymiany poglądów wśród naszych klientów, inicjując cykle szkoleń i spotkań naukowych. Dokładamy wszelkich starań, by personel odpowiedzialny za doradztwo oraz sprzedaż naszych produktów i usług był jednocześnie profesjonalny i kompetentny. Wzmacniani unikalną synergią naszych linii biznesowych, możemy zaoferować wysoką wartość dodaną, przejawiającą się w doświadczeniu i potencjale innowacyjnym w zakresie chirurgii kostnej w odniesieniu do harmonii twarzy i estetyki stomatologicznej.

„Herbapol-Lublin” S.A. od 1949 roku umiejętnie łączy tradycję z nowoczesnością, ciesząc się zaufaniem kolejnych pokoleń konsumentów, doceniających jakość i smak produktów firmy.

Pozycja lidera rynku w kategorii syropów owocowych, herbatek ziołowych, owocowych, funkcjonalnych, herbat czerwonych i wicelidera w kategorii herbat zielonych i produktów dżemowych zobowiązuje. Dlatego oferta firmy co roku powiększa się o innowacyjne nowości, które – niezmiennie od ponad 70 lat – inspirowane są naturą.

Kerr to wiodący producentem materiałów stomatologicznych, sprzedawanych na całym świecie. Oferujemy wyroby do profilaktyki, dezynfekcji, leczenia zachowawczego, endodontycznego, protetycznego, dla techników dentystycznych. Nasze flagowe produkty, takie jak OptiBond™ FL czy CaviWipes™ wyznaczają standardy i ułatwiają codzienną pracę dentystom. Najnowszy kompozyt Kerr OptiShade™ pozwala zoptymalizować pracę w gabinecie – tylko 3 kolory: Light, Medium i Dark zastępują 16 klasycznych kolorów VITA!

Liberdent jest dynamicznie rozwijającą się firmą, z siedzibą w Krakowie. Założona i tworzona przez osoby od wielu lat działające w branży stomatologicznej. To właśnie doświadczenie oraz zapał pozwoliły nam znaleźć i wprowadzić produkty do tej pory nieobecne na polskim rynku. Są to produkty najwyższej klasy. Niektóre bardzo nowatorskie, a inne od wielu lat wyznaczające standardy jakości w specjalistycznych dziedzinach stomatologii, chirurgii regeneracyjnej i implantologii.

Firma MARKU DENTAL od 30 lat zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem stomatologicznym. Nasz asortyment obejmuje materiały, narzędzia i sprzęt dla lekarzy stomatologów. Współpracujemy ze światowymi liderami branży stomatologicznej oraz jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce wielu znanych producentów stomatologicznych. Posiadamy własne centrum serwisowe, zapewniając doradztwo przy wyborze sprzętu oraz fachową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną na oferowany przez naszą firmę sprzęt i urządzenia. Prowadzimy również aktywną działalność w zakresie organizacji szkoleń i warsztatów dla lekarzy stomatologów.

Wystawcy