Sponsorzy

„Herbapol-Lublin” S.A. od 1949 roku umiejętnie łączy tradycję z nowoczesnością, ciesząc się zaufaniem kolejnych pokoleń konsumentów, doceniających jakość i smak produktów firmy.

Pozycja lidera rynku w kategorii syropów owocowych, herbatek ziołowych, owocowych, funkcjonalnych, herbat czerwonych i wicelidera w kategorii herbat zielonych i produktów dżemowych zobowiązuje. Dlatego oferta firmy co roku powiększa się o innowacyjne nowości, które – niezmiennie od ponad 70 lat – inspirowane są naturą.

Kerr to wiodący producentem materiałów stomatologicznych, sprzedawanych na całym świecie. Oferujemy wyroby do profilaktyki, dezynfekcji, leczenia zachowawczego, endodontycznego, protetycznego, dla techników dentystycznych. Nasze flagowe produkty, takie jak OptiBond™ FL czy CaviWipes™ wyznaczają standardy i ułatwiają codzienną pracę dentystom. Najnowszy kompozyt Kerr OptiShade™ pozwala zoptymalizować pracę w gabinecie – tylko 3 kolory: Light, Medium i Dark zastępują 16 klasycznych kolorów VITA!
Firma MARKU DENTAL od 30 lat zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem stomatologicznym. Nasz asortyment obejmuje materiały, narzędzia i sprzęt dla lekarzy stomatologów. Współpracujemy ze światowymi liderami branży stomatologicznej oraz jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce wielu znanych producentów stomatologicznych. Posiadamy własne centrum serwisowe, zapewniając doradztwo przy wyborze sprzętu oraz fachową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną na oferowany przez naszą firmę sprzęt i urządzenia. Prowadzimy również aktywną działalność w zakresie organizacji szkoleń i warsztatów dla lekarzy stomatologów.

Wystawcy